Telefon Görüşme Kabini

Telefon görüşme kabini, ofis, çağrı merkezi gibi iş mekanlarında birden fazla kişinin telefon görüşmesi yapması esnasında oluşan ses karmaşasından dolayı telefonla görüşme yapan kişiler sağlıklı bir iletişim kuramıycaktır buda doğrudan telefon ile görüşülen müşteriye yansıyıcaktır. Telefon görüşme kabinleri kullanılarak bu ses karmaşasının önüne geçilir ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılır.

Akustik düzenleme ve akustik ses yalıtımı uygulama hizmetleri veren lider firma olarak uzun zamanların deneyimi ve tecrübesi ile sizlere telefon görüşme kabini konusunda desteği vermekteyiz. Dış yüzeyine akustik ses emici kumaş kaplama yapılan kabinler, dışarıda oluşan gürültüyü içeriye ulaşmaması adına ses kesici malzemeler ile desteklenir. Bu sayede yaptığınız telefon görüşmelerini daha anlaşılır şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı renk ve model seçenekleri bulunan telefon görüşme kabinleri 'ni istediğiniz renkte seçerek ofisinizin dekoruna uydurabilirsiniz. Telefon görüşme kabinleri ile ilgili detaylı bilgi için,   0216 364 00 84  veya 0533 918 90 85  numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.